Accommodation in Croatia

Book your holiday apartment directly from property owners

Holiday houses and apartments in Croatia
Swimming Pool Pet
Washing machine Sauna
Dishwasher Satellite / cable TV
Cot Enclosed property
Ocean/sea view Internet

Lovran Chorvátsko - ubytování

Lovran má dlouhou tradici jako turistické destinace. Ze všech měst na východní straně Učka a Liburnija pobřeží, Lovran je nejstarší osídlení. K dispozici je centrální část, která se datuje od středověku, bylo toto město kdysi obklopené velkými zdmi a baštami. Dobré klima, středomořskou vegetací a dobrá geografická poloha jsou důvody, že cestovní ruch se vyvíjí tak rychle, ale 20.og počátku století, kdy rakouská šlechta nachází v této oblasti. Dnes, Opatija má bohaté historické dědictví, 100 let organizovaného cestovního ruchu, panenskou přírodou, infrastruktura apod.

Ubytování apartmány v Lovran:

Stejně jako ve všech ostatních turistických letovisek v Chorvatsku, Opatija nabízí celou řadu ubytování: od luxusních hotelů a romantické vily, soukromé domy a byty, venkovský cestovní ruch, nebo tábor v Medveja. Vyberte si, co vám vyhovuje nejlépe.
Několik bytů v Lovran se nachází ve starých vil 20.og století, ne všichni rekonstruovaných / modernizován, ale pokud jde o kouzlo a historickou atmosférou, tyto apartmány jsou opravdu stojí každý Kuna spotřebováno. V opačném případě, apartmány Lovran velkou část objednané ubytování v sezóně

Co vidět - zajímavosti v Lovran

Lovran je docela malé město, aby se hlavní aktivity výlety, které jsou pořádané několika realitních kanceláří ve městě. Některé z nejpopulárnějších výlet z města: Národní park Brijuni, blízké ostrovy, jeskyně Postojna ve Slovinsku, nebo Benátkách v Itálii.
Pokud jste schopni být Lovran v říjnu, zkuste se zúčastnit Chestnut festival, slavnosti kaštanu.
Také navštívit kostel Sv. Jiří v Lovranu. Postaven v obnovené a 12.om 15.om století. Existuje mnoho gotických a barokních prvků v kostele.

Kde se dá ve městě:

Lovran je turistické místo a samozřejmě spousta restaurací, pizzerií, atd. Některé z nejpopulárnějších specialit v Lovranu šunkou a sýrem Grobnički, různé druhy domácích těstovin, králík na talíři, jehněčí guláš (to může být jedeno jako polévka, kdy zelenina Hlavní složka - což je nejčastější případ, ale to může být hlavní jídlo, pokud přidáte něco jako masné výrobky). Samozřejmě, jako všude jinde, rybí pokrmy jsou běžné .. Některé z hezkých míst k jídlu v Lovran jsou: Bellavista Pizzerie, Draga di restaurace, taverny, Excelsior, atd.

Lovran má dlouhou tradici jako turistické destinace. Ze všech měst na východní straně Učka a Liburnija pobřeží, Lovran je nejstarší osídlení. K dispozici je centrální část, která se datuje od středověku, bylo toto město kdysi obklopené velkými zdmi a baštami. Dobré klima, středomořskou vegetací a dobrá geografická poloha jsou důvody, že cestovní ruch se vyvíjí tak rychle, ale 20.og počátku století, kdy rakouská šlechta nachází v této oblasti. Dnes, Lovran má bohaté historické dědictví, 100 let organizovaného cestovního ruchu, panenskou přírodou, infrastruktura apod
Joomla SEF URLs by Artio
FaLang translation system by Faboba