Accommodation in Croatia

Book your holiday apartment directly from property owners

Holiday houses and apartments in Croatia
Swimming Pool Pet
Washing machine Sauna
Dishwasher Satellite / cable TV
Cot Enclosed property
Ocean/sea view Internet

Motovun Istrie - ubytování

Motovun patří k nejlépe dochovaným opevnění na Istrijském poloostrově.Osada vyvinut v podobě akropole na vrcholu kopce mlhavé. V prehistorických dobách, ilyrského a keltské kmeny postavili pevnost na místě, kde je dnes Motovun. Jeho jméno je také keltského původu a pochází ze slova Montona, což znamená, město v horách.

Pravítka Motovun se neustále mění v průběhu staletí až do druhé poloviny 13. století, kdy nastoupil do úřadu Benátky. V následujících pěti stoletích od jeho vlády byly postaveny některé z nejvýznamnějších kulturně-historické památky Motovun a začal se rýsovat, že má teď.

Motovun se nachází v blízkosti Pazin a Buzet a je velmi dobré spojení do všech hlavních měst na Istrii a pobřežní zóny. Jeho přitažlivost spočívá v středověké atmosféře, která má, s ohledem na vinice a samozřejmě slavné Motovun lesa. Istrie je opravdu kouzelné místo, ale možná jedním z míst, Motovun lesních najčarobnijih na Istrijském poloostrově. Někteří říkají, že je v úkrytu a trajekty! Kdo ví, co konzumují, ale je známo, že lesy výjimečné krásy a lahodné pralinky, světově proslulý kuchyně. Istrijský bílý lanýž (Hlíza magnatum Pico) je lídrem, pokud jde o jejich kvalitě. Říká se, že bílý lanýž je afrodiziakum (to umožňuje zjistit) a že jedním z nejdražších darů přírody gurmáni svět.

Motovun-View-on-Valley-in-t

V Motovunu, pěkný hotel, zámek, středověký pohled stejně jako všechno ostatní, a Motovun. Nemáte-li přednost ubytování v hotelu, nabízíme různé vily. K dispozici jsou apartmány a vily, a pokud chcete, můžete jet tábořit v lese. Vily těší stále větší oblibě, protože lidé v posledních letech začala budovat moderní, ale tradiční kamenné domy s bazény, ve kterém pokoji lákavá. Pokud si nemůžete dovolit zámek, nebojte se, protože dům v Motovun splnění všech vašich potřeb s ohledem na lidi v Motovun dobrou péči o hosty.

Pobyt v Motovunu by mohl být jeden z vašich nejvíce vzrušujících zkušeností tak, jak jsou nabízeny různé druhy rekreačních aktivit jako je cyklistika, horolezectví nebo paragliding (létání). Dokonce si můžete podílet na sklizni hroznů ve vinicích, Motovun (v září). Pokud to nestačí, můžete si vybrat chřest nebo lanýže. Můžete jít na ryby nebo kanoistika na řece Mirna. Můžete chodit do školy, nebo jít na koni off-road jízdu v blízkosti Motovun. Najíst se můžete u táborového ohně v lese, nebo jít na lov. Naše oblíbená činnost cestuje po vinařských stezek.

Accommodation-Motovun-Hotel

V této oblasti, kde se pěstují hrozny, můžete navštívit vinné cesty a vychutnat si slavné Motovun vína, Teran, Pinot a Malvasia. Od roku 1903. let, obyvatelé skotu Motovun veletrhu pořádá každé třetí pondělí v měsíci, tak jděte navštívit jej.
V červenci hostit slavného filmového festivalu Motovun Motovun. Pokud jste tam v té době, jistě naleznete mnoho světově známé hvězdy, ale kdo se stará o ně, když si můžete vychutnat vynikající filmy venku pod hvězdami v jednom z nejkrásnějších míst ve středověkém světě.


Joomla SEF URLs by Artio
FaLang translation system by Faboba