Accommodation in Croatia

Book your holiday apartment directly from property owners

Holiday houses and apartments in Croatia
Swimming Pool Pet
Washing machine Sauna
Dishwasher Satellite / cable TV
Cot Enclosed property
Ocean/sea view Internet

Dovolená Primosten Chorvátsko - apartmány

Primošten je jistě nejatraktivnější turistické cíle v regionu. Nachází se 28 km jižně od Šibeniku. Jakmile Primošten se nachází na malém ostrůvku nedaleko pevniny - to je dnes, ale rozšířila na pevninu, protože město se rozrostla za hranice ostrova. Je obklopen sedmi malých ostrovů. Se svou jedinečnou krásou, Primošten nikoho nenechal lhostejným. To, co příroda nedala lakomý, tvrdě pracující lidé vytvořili sami a to Primošten je jednou z nejatraktivnějších destinací na Jadranu. On je známý pro jeho původními kamennými domy, kostely a úzkými uličkami, které vytvářejí dokonalou harmonii mezi minulostí a přítomností, a samozřejmě také přátelské místní obyvatele.

Bohatá historie sahá až do 7. Primošten století př. nl, kdy se první osadníci přišli do této oblasti. Název Primošten se poprvé objevil 1564. rok. Jak již bylo uvedeno, město se nachází na ostrově, a je nyní spojen mostem. Protože toto, vesničané dali název města Primošten, podle chorvatského slovesa mostu. Během turecké invaze 1542nd let, byl ostrov obklopený zdí s věžemi a padacím mostem připojením na pevninu. Po odchodu Turků byl most nahrazen hráz. Osada byla vzhledem ke své současné jméno 1564. rok.

Primosten-Altstadt

Historie Primošten a jeho obyvatel o zemědělství a farmy, protože ty jsou hlavní ekonomickou činností dlouho. Primošten je dnes především o cestovní ruch se začala rozvíjet v polovině dvacátého století. Brzy, Primošten je jedním z předních turistických destinací na Jadranu. Někdy je těžké najít ubytování v Primoštenu během hlavní letní sezóny v srpnu. Někteří z nás se už naučili, a proto by bylo nejlepší se předem připravit. Připravte si okouzlující atmosféru Středozemního moře, středověkou architekturou, úzkými uličkami, čistá voda, cvrčky, stinné borové lesy a slunné pláže.

Pokud jde o hotel v Primošten bylo málo. Na poloostrově Raduša, severně od města v borovém lese, tam jsou hotely a písčité pláže. Slyšeli jsme dobré věci o hotelu Zora, tak běžte podívat. Na druhé straně, má nabídku ubytování v hotelu, a to i pro ty, kteří chtějí strávit léto nahý. Na jižní straně Primoštenu na úpatí vrchu Kremik, tam je pláž v zátoce samotě, kde si můžete vychutnat vaše soukromí při koupání nahá na Jadranu.

Téměř všechny malé hotely v bezprostřední blízkosti města, nejlepší část pobřeží, obklopen borovicemi, a téměř každý pokoj v hotelech v Primoštenu má výhled na moře a pláž. Krásné pláže se táhnou podél celého poloostrova a procházející lesem borovic, chcete-li se podívat na středomořské rostliny a přinést ho domů. na jedné straně poloostrova, pláže jsou skalnaté a oblázkové na straně druhé.

Primosten

Primošten ubytování v soukromí je pestrá. Mnoho pokojů a apartmá v Primoštenu každý turista, který bude dělat radost. Nájemné může a vily na dovolenou v oblasti Primoštenu. Obyvatelé Primoštenu jsou velmi zapojený do cestovního ruchu a vše co se týká cestovního ruchu. Milují své město a bude dělat to a budete milovat. Můžete si prohlédnout malebné, malé obchody a obchůdky se suvenýry roztroušené po ulicích nebo se můžete ponořit do atmosféry letních sportů, nebo si pro zábavu ve všech druzích formátů - pro dospělé nebo děti. Cílem je uspokojit zákazníka a poskytnout mu nezapomenutelné vzpomínky Primoštenu.

Fanoušci tábora také najít své místo v letním ruchu jako Primošten má co nabídnout, pokud jde o táboření. Někteří říkají, že ráj Primošten pro turisty, kteří milují kempování. Nebylo to zkusit, protože to patří k těm, kteří dávají přednost ubytování od kempu.

Kromě cestovního ruchu, je Primošten známý pro výrobu olivového oleje a vína. Město je domovem slavného vína Babic. Révy v tomto regionu vzrostl z 8 stojí před naším letopočtem. Pravděpodobně víte, že do třicátých let 20. století století Pařížané pili víno a šampaňské z oblasti Šibeniku. Od poloviny 15. k 19. století, s nevyhnutelným vzestupy a pády, protože o válkách, pěstitelé a výrobci vína v oblasti Sibenik kraje byly evropské víno honorace. V té době víno z této oblasti vyvážené ve velkých množstvích v Itálii, Francii a Rakousku. Šibenik byl chorvatský a evropská vinařská kultura. Během druhé poloviny 20. století století, vinařství v oblasti Šibenik byl přinesen na pokraj kolapsu, kdy začala industrializace.

Primosten-in-der-Altstadt

Takže, kromě pití vína a užívat si vynikající jídlo před a po koupání v Jadranu, co můžete dělat? Můžete navštívit vinice Bucavac, pokud máte zájem o jejich jedinečných kompozic. Tam je tendence vstoupit do vinice na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, a je-li to opravdu stane, bude Bucavac vinice vinice na světě pod ochranou UNESCO.

Několik starých kostelů ve staré části Primoštenu, jako je kostel sv Jiří z 15. století. Takže, po návštěvě staré domy a kostely, možná budete mít zájem v pravý opak - párty. Budete rádi, aby věděli, že Primošten je jedním z nejstarších, největších a nejlepších klubů v Chorvatsku. To pravé chorvatských fanoušků, nebo ti, kteří navštívili Chorvatsko tomuto účelu, známý pro Aurora. Je pravda, že jsme tu a strávil část naší zábavy. Pěkný čas!

Pokud dáváte přednost chodit na hodiny, budete jistě těšit na procházku podél krásného Primoštenu. Konečně, budete potřebovat trochu cvičení po tom všem, jídlo a víno. Samozřejmě, vždy můžete jít zaplavat, a to je krása léta na pobřeží. Pokud jste se nebojí zkusit a potápět a zkoumat podvodní svět nejkrásnější bohaté na jeskyně, útesy, pozůstatky lodě, a kdo ví co ještě. Dalo by se dokonce najít nějaký poklad. V minulosti se tato oblast prošla piráty na cestě k souostroví Kornati, kde se skrýval před úřady.
Ach, Kornati. To je jeden z národních parků v blízkosti Primoštenu, musíte navštívit. Další Národní park Plitvická jezera. Oba parky jsou unikátní jak svou krásou a bude brát dech. Ale pokud jste stejně jako my a mají rádi moře, zamilujete si po uši Kornati. Nicméně, to je docela jiný příběh. Zůstaňte s námi a užijte si Primošten!

Joomla SEF URLs by Artio
FaLang translation system by Faboba